O nás

Kdo jsme

Jsme malá řemeslná dílna. Šijeme krásné podsedlové dečky pro krásné ženy a dívky a jejich miláčky. Máme rádi koně a látky. A tak tvoříme, šijeme a vymýšlíme malé každodenní radosti –  na práci na jízdárně, na výlet do lesa, jako parádu na závody.

Děláme si radost a chceme potěšit i Vás. Věříme, že tento přístup se v naší práci odráží. Šijeme malé série, cca 10 až 15 kusů od jednoho vzoru a jednotlivé zakázky.

Co vyrábíme

Vyrábíme podsedlové dečky, čabraky, obaly na sedla a další doplňky. Vsadili jsme na kvalitní materiály a zpracování, na vlastní výrobu, originální design.

Všechny výrobky jsou ruční práce. Některé klasické, jiné barevné a nápadné.

Podsedlové dečky jsou silnější, vysoce prodyšné, anatomicky tvarované. Kvalitní prošití zaručuje tvarovou stálost, pevné nitě se netrhají a prošití se nepáře.

Čabraky jsou háčkované ze stabilizované bavlněné příze, takže se po vyprání nesráží.  Uši jsou ušity z elastických úpletů, z bavlny nebo viskózy.

Všechny naše výrobky jsou navrhovány tak, aby byly maximálně komfortní pro koně. Aby byly dobře prodyšné, měkké, padnoucí.

Jak vyrábíme

Všechny naše dečky i čabraky šijeme ručně, v naší dílně v Semilech. Žádná masová produkce. Každý kus je originál, malé umělecké dílo.

Šijeme na průmyslových šicích strojích, díky nimž dosahujeme požadované kvality zpracování.

Zkrátka, dečky musí něco vydržet!

Item added to cart.
0 items -